Język:
PTTK Białowieża

Kontakt:

tel. 0-85-68-12-295
tel./ fax. 0-85-68-12-624
e-mail : pttk@interia.com

Wycieczki

Lokomotywka w mini-skansenie wąskotorówek
Lokomotywka w mini-skansenie wąskotorówek

 

 

 1. “ŻEBRAMI ŻUBRA DO ŻUBRA” - wycieczka piesza trwając około 5 godzin, do przejścia jest około 8 km, . Podczas wędrówki odwiedzamy rezerwat pokazowy dzikich zwierząt oraz poznajemy różne formacje roślinne.
 2. “BIAŁOWIEŻA NIEZNANA –Z DALA OD UTARTYCH SZLAKÓW”- wycieczka rowerowa 4-godzinna . Do przebycia około 16 km . Podczas rajdu poznajemy miejsca, które leżą z dala od utartych szlaków turystycznych i nie dla oka każdego turysty są przeznaczone . Warunek: chęci + rower własny lub wypożyczony.
 3. “BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY – WIRTUALNIE I NA ŻYWO” - wycieczka piesza trwająca 5 godzin, do przejścia jest 7,5 km a po drodze zaplanowane jest zwiedzanie multimedialnego muzeum przyrodniczego Białowieskiego Parku Narodowego.
 4. “PUSZCZA BUDZI SIĘ” - wycieczka piesza(wyjście o świcie), trwająca 4 godziny podczas której mamy duże szanse zaobserwowania rzadkich ptaków zamieszkujących Białowieską Puszczę. Wędrówka 7,5-kilometrowa.
 5. “PUSZCZA O ZMIERZCHU” - wycieczka pieszo-samochodowa (wyjście późnym popołudniem), trwająca 4 godziny podczas której mamy okazję zaobserwowania rzadkich ptaków a w szczególności sów oraz należących do ssaków kilkunastu gatunków nietoperzy .Trasa liczy sobie kilka kilometrów podzielonych na kilka etapów
 6. REZERWAT ŚCISŁY CZYLI OFICJALNIE „OBSZAR OCHRONY ŚCISŁEJ” – NAJKRÓTSZA wycieczka piesza trwająca około 4 godziny, podczas której zapoznamy Państwa z podstawowymi prawami rządzącymi przyrodą w Puszczy Białowieskiej . Trasa liczy około 7,5 km.

 

 

WYCIECZKI DO BIAŁOWIEŻY

PROPOZYCJE KOMPLEKSOWYCH PROGRAMÓW DLA GRUP I OSÓB INDYWIDUALNYCH ODWIEDZAJĄCYCH PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ

Jako stowarzyszenie, które statutowo propaguje miłość do przyrody ojczystej i walory kulturowe i turystyczne Polski zapraszamy Państwa do przyjazdu do Białowieży i skorzystania z naszej oferty . Ceny skalkulowane są na poziomie zapewniającym możliwość poznania pod kierunkiem wykwalifikowanych i profesjonalnych przewodników, jednej z najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej miejscowości – Białowieży z jej Królewskim Żubrem .

Nasze biuro jest czynne codziennie w godzinach 08.00 - 13.00/15.00/16.00 ( w zależnosci od pory roku) a w szczycie sezonu turystycznego do 18.00 .

Siedziba biura PTTK w Białowieży
Biuro PTTK Białowieża

 

 

Odpowiedzialni pracownicy biura i przewodnicy nie zostawią Państwa bez pomocy w każdej zaistniałej sytuacji.

 

 

Małgorzata
Małgorzata
 
Robert
Robert

Nasze biuro , co jest szczególnie ważne przy organizowaniu wyjazdów dla dzieci i młodzieży , jest ubezpieczone od Odpowiedzialności Cywilnej Organizatorów Turystyki

 

PROGRAMY PRZYGOTOWANE ZOSTAŁY W OPARCIU O ZAŁOŻENIA:

 • REALNE CZASY ZWIEDZAŃ I PRZEJAZDÓW
 • OPIEKA DOŚWIADCZONYCH PRZEWODNIKÓW MAJĄCYCH PAŃSTWOWE UPRAWNIENIA ORAZ WAŻNE LICENCJE UPRAWNIAJACE DO OPROWADZANIA PO OBIEKTACH BIAŁOWIESKIEGO PARKU NARODOWEGO ( CZĘSTO TO PEDAGODZY Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM DO MŁODZIEŻY I Z WYKSZTAŁCENIEM KIERUNKOWYM )
 • WIELKOŚĆ GRUPY : w zależności od potrzeb
 • GODZINA PRZYJAZDU DO BIAŁOWIEŻY : dostosujemy program do godziny przyjazdu do Białowieży
 • MIEJSCE SPOTKANIA Z PRZEWODNIKIEM : BIURO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO PTTK BIAŁOWIEŻA ale w przypadku modyfikacji jest możliwe spotkanie przy Rezerwacie Żubrów, na Szlaku Dębów Królewskich czy w każdym innym miejscu w Białowieży i okolicy
 • GODZINA WYJAZDU : w zależności od wybranego wariantu
 • CENY KOŃCOWE ZAWIERAJĄ PODATEK VAT
 • WARUNKI REZERWACJI : WPŁATA 40% ZAMÓWIONYCH ŚWIADCZEŃ W MOMENCIE DOKONYWANIA REZERWACJI . POZOSTAŁA KWOTA : PRZELEWEM PRZED PRZYJAZDEM DO BIAŁOWIEŻY ALBO GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ  PRZY SPOTKANIU Z PRZEWODNIKIEM . OCZYWIŚCIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
 • REALIZUJEMY TAKŻE PROGRAMY WIELODNIOWE ZGODNIE Z PAŃSTWA ŻYCZENIAMI
 • SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZWIEDZANYCH OBIEKTACH UZYSKACIE PAŃSTWO W ZAKŁADKACH : BIAŁOWIEŻA i ATRAKCJE
Brama wejściowa do Rezerwatu Ścisłego
Brama wejściowa do Rezerwatu Ścisłego
Park Pałacowy jesienią
Park Pałacowy jesienią

ZAPRASZAMY DO STRON ZE SZCZEGÓŁOWYMI OPISAMI:Na wszystkie powyższe imprezy (godziny i terminy rozpoczęcia - do ustalenia) zapisy przyjmują i informacji udzielają w biurze PTTK w Białowieży przy ul. Kolejowej 17 nasi pracownicy Małgosia i Robert - codziennie w godz. 08.00 –13.00/15.00/16.00 ( od maja do września w godzinach 08.00-18.00 ) lub pod nr tel. 85-68-12-295 i  85-68-12-624 .W NAGŁYCH WYPADKACH PROSIMY TELEFONOWAĆ NA NUMER +48 692 95 99 95 .
E-mail : pttk@interia.com


Pałac w latach swojej świetności
Pałac w latach swojej świetności