Język:
PTTK Białowieża

Kontakt:

tel. 0-85-68-12-295
tel./ fax. 0-85-68-12-624
e-mail : pttk@interia.com

Wycieczki dla wszystkich

PTTK Białowieża informuje, że zgodnie z zarządzeniem Dyrekcji Bialowieskiego Parku Narodowego zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego oraz Obszaru Ochrony Ścisłej odbywa sie jedynie w ograniczonych ilościowo grupach i tylko pod opieką licencjonowanych przewodnikow.

Zapraszamy na wycieczki po atrakcjach jakie oferuje Białowieża i Białowieski Park Narodowy. Wyjścia organizujemy zarówno dla grup jak i turystów indywidualnych. W sezonie turystycznym w przypadku osób indywidualnych koszt usług przewodnika jest dzielony na ilość chętnych . Prosimy skontaktować się z nami odpowiednio wcześniej aby ustalić godzinę wyjścia. Będąc w Białowieży nie wypada tego nie zobaczyć.

Za tą bramą rządzi przyroda
Za tą bramą rządzi przyroda

 

PROGRAM SPOTKAŃ Z PRZYRODĄ

PRZYRODNICZE WĘDROWANIA - PROPOZYCJE DLA TURYSTÓW CHCĄCYCH ZOBACZYĆ WIĘCEJ !

 

 

WYPRAWY NA SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI

Dąb Bartny

                                  Oko w oko z Żubrem

 

"ŻUBRANEK" - SPOTKAJ KRÓLA PUSZCZY

Wyprawa jest przeznaczona dla osób, które chcą zobaczyć zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Głównie skupiamy się na obserwacji króla naszej Puszczy, czyli żubra, chociaż nigdy nie wiadomo ile zwierząt oraz jakie gatunki uda nam się zaobserwować. Obserwacja różnych gatunków zwierząt jest uzależniona od pory roku i warunków pogodowych. Zdarza się, że deszcz lub wiatr mogą być naszymi sprzymierzeńcami, ponieważ zamaskują odgłosy naszych kroków. Wyprawa rozpoczyna się 1-1,5 godziny przed wschodem słońca. Czas trwania to około 6 godzin. Podczas wyprawy do przejścia jest, w kilku etapach, od kilku do kilkunastu kilometrów, w zależności od warunków pogodowych i kondycji fizycznej uczestników. Wycieczka przewidziana jest w kameralnych, prywatnych zamkniętych grupach, maksymalnie 8-mio osobowych. Uwaga: nie łączymy obcych sobie turystów w grupy. Wyprawa ma miejsce w zagospodarowanej części Puszczy Białowieskiej, gdzie możemy się poruszać nie tylko po wyznaczonych szlakach i gdzie możemy korzystać z samochodu. Nie wchodzimy do Rezerwatu Ścisłego w Białowieskim Parku Narodowym. Trzeba posiadać własny samochód z wolnym miejscem dla przewodnika. Dobre buty i wygodne ubranie trekkingowe, kurtki przeciwdeszczowe, prowiant, aparaty fotograficzne, termos z gorącymi napojami etc. będą przydatne. Obowiązkowo każdy z uczestników musi posiadać ze sobą lornetkę albo lunetę ze statywem. Miejsce spotkania jest ustalane indywidualnie z uczestnikami. Koszt przewodnika na 6 godzin to 650 zł/grupa( nie mniej niż 108 zł/os.).  Istnieje także możliwość wynajęcia przewodnika z autem (dodatkowy koszt dla max. 3-ch osób to 400 zł , dla 4-ch osób to 500 zł a dla max. 6 osób to 850 zł). Można sprzęt optyczny wypożyczyć w biurze PTTK - koszt wypożyczenia lornetki o parametrach 15x20 to 25 zł/sztuka.

 

ŻUBRANOCKA : WYPRAWA Z NOKTOWIZORAMI

Wyprawa do Puszczy Białowieskiej nocą, jest skierowana do miłośników obserwacji zwierząt w ich naturalnym środowisku. Podczas tej wyprawy mamy szansę na spotkanie dużych jak i małych mieszkańców Puszczy. Obserwacja polega w dużej mierze na nasłuchiwaniu odgłosów przyrody. Użycie noktowizorów umożliwia zobaczenie nasłuchiwanych przez nas zwierząt. Może to być żubr, jeleń, dzik, lis, kuna czy bóbr a może puszczyk czy sóweczka – tego do końca nie wiemy. Jest to niespodzianka puszczy nocą. W dużej mierze obserwacja przyrody zależy od pory roku, godziny zapadania zmroku czy też warunków atmosferycznych. Może okazać się, że wiatr lub nawet deszczyk jest naszym sprzymierzeńcem, gdyż zagłusza nasze kroki. Wyjścia na godzinę przed zachodem słońca. Wyprawa trwa około 4 godzin, a do przejścia jest od kilku do kilkunastu kilometrów. Wyjście dla max.3-ch osób. Uwaga: nie łączymy obcych sobie turystów w grupy. Wyprawa ma miejsce w gospodarczej części Puszczy Białowieskiej, gdzie możemy się poruszać nie tylko po wyznaczonych szlakach i gdzie możemy korzystać z samochodu. Nie wchodzimy do Rezerwatu Ścisłego w Białowieskim Parku Narodowym. Trzeba posiadać własny samochód z wolnym miejscem dla przewodnika. Dobre buty i wygodne ubranie trekkingowe, kurtki przeciwdeszczowe, prowiant, termos z gorącymi napojami etc. będą przydatne. Miejsce spotkania jest ustalane indywidualnie z uczestnikami. Koszt całkowity to 698 zł .W cenie wyprawy jest ujęty koszt wypożyczenia  profesjonalnych lornetek 12x50 oraz  lornetek-noktowizorów generacji I+ 3,5x50 i latarek. Istnieje także możliwość wynajęcia przewodnika z autem (dodatkowy koszt do 3-ch osób to 400 zł , dla 4-ch osób to 500 zł).

 

PUSZCZA BIAŁOWIESKA O ZMIERZCHU

Wycieczka pieszo-samochodowa do zagospodarowanej części Puszczy Białowieskiej, gdzie możemy się poruszać nie tylko po wyznaczonych szlakach i gdzie możemy korzystać z samochodu. Nie wchodzimy do Rezerwatu Ścisłego. Wycieczka przewidziana jest w kameralnych prywatnych zamkniętych grupach, maksymalnie 8-osobowych. Uwaga: nie łączymy obcych sobie turystów w grupy. Większe zwierzęta, takie jak jelenie, lisy lub kuny, czy nocne ptaki, zwłaszcza sowy, zaczynają być wieczorem bardziej aktywne. Początek  na około 3 godz. przed zachodem słońca. Wyprawa trwa około 4-ch godzin, do przejścia jest od kilku do kilkunastu kilometrów - kilometraż ustalany wspólnie z przewodnikiem. Trzeba posiadać własny samochód z wolnym miejscem dla przewodnika. Dobre buty i wygodne ubranie trekkingowe, kurtki przeciwdeszczowe i prowiant będą przydatne. Obowiązkowo każdy z uczestników musi posiadać ze sobą lornetkę. Miejsce wyjścia i spotkania z przewodnikiem jest ustalane z uczestnikami. Cena 520 zł za przewodnika  (nie mniej niż 87 zł/os.). Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika z autem (dodatkowy koszt dla max. 3-ch osób to 400 zł , dla 4-ch osób to 500 zł a dla max. 6 osób to 850 zł). Można sprzęt optyczny wypożyczyć w biurze PTTK - koszt wypożyczenia lornetki to 18 zł/sztuka.

 

 

NAJCENNIEJSZA PUSZCZA EUROPY

Łania w sukni zimowej
Najwyższy jesion w Europie

Dąb Bartny

                                                                                                                                                         Dąb Bartny

 

REZERWAT ŚCISŁY DLA DOCIEKLIWYCH : "TRASA DO DĘBU JAGIEŁŁY " -  NAJPOPULARNIEJSZA WYCIECZKA DO PIERWOTNEJ PUSZCZY

Wycieczka piesza do najbardziej znanego w świecie fragmentu Puszczy Białowieskiej, Rezerwatu Ścisłego Białowieskiego Parku Narodowego (Rezerwat Biosfery i Światowego Dziedzictwa UNESCO). Podczas wędrówki koncentrujemy się na przyrodzie, z uwzględnieniem świata roślin i grzybów, przewodnik opowie także o świecie zwierzęcym i historii. Podczas tej wycieczki mamy okazję zobaczyć resztki powalonego przez wichurę w 1974 roku Dębu Jagiełły. Wycieczka może się zaczynać o różnych porach dnia w zależności od pory roku - pierwsza możliwa godzina startu to pół godziny przed wschodem słońca, a ostatnie wyjście najpóźniej na 4 godziny przed jego zachodem. Wycieczka trwa około 4 godziny, do przejścia jest 7,5 km. Grupy max.10-osobowe - aby ograniczyć koszt wyjścia łączymy w grupy niezależnych turystów ! Grupy są organizowane codziennie w zależności od chętnych - często co godzinę - zatem warto wcześniej zadzwonić i zarezerwować termin i miejsce.  Należy się ubrać odpowiednio do pory roku, ze szczególnym uwzględnieniem dobrego i wygodnego obuwia. Warto też mieć ze sobą środki przeciw insektom oraz coś do picia, zwłaszcza  w sezonie letnim.

Cena 320 zł do podziału na wszystkich uczestników. Koszt dodatkowy to wstęp do Rezerwatu Ścisłego: ulgowy 7,00 zł, normalny 11,00 zł.  W wypadku indywidualnego zamówienia tej wycieczki ze specjalistą biologiem koszt przewodnika to 498 zł.

 


REZERWAT ŚCISŁY DLA ENTUZJASTÓW : "WĘDRÓWKA DO SERCA PUSZCZY"- WYCIECZKA NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Najdłuższa wędrówka piesza do samego serca Rezerwatu Ścisłego Białowieskiego Parku Narodowego (Rezerwat Biosfery i Światowego Dziedzictwa UNESCO). Wycieczka jest przeznaczona dla specjalistów - osób szczególnie zainteresowanych roślinnością najstarszej części Puszczy Białowieskiej. Podczas wycieczki można zobaczyć różne rodzaje formacji leśnych, z ich różnorodną florą, a także usłyszeć interesujące informacje na ich temat. Niekiedy, zwłaszcza w sezonie wiosennym, gdy rozpocznie się wycieczkę wcześnie rano, można zaobserwować ciekawe gatunki ptaków. Jesienią dochodzi bogaty świat królestwa grzybów. Wycieczka trwa około 6 godz., do przejścia jest ok. 20 km. Z RACJI KONIECZNOŚCI UZYSKANIA PISEMNEGO  ZEZWOLENIA TRASA  TA JEST DOSTĘPNA JEDYNIE DLA SPECJALISTÓW Z DZIEDZIŃ PRZYRODNICZYCH I POKREWNYCH -WYMAGANE JEST OŚWIADCZENIE O RODZAJU POSIADANEJ SPECJALIZACJI. W ZWIĄZKU Z TYM REZERWACJI TEGO WYJŚCIA NALEŻY DOKONYWAĆ Z DUŻYM  WYPRZEDZENIEM. Aby nie ingerować zbyt mocno w przyrodę PTTK organizuje takie wyjścia tylko na indywidualne zamówienie, dla nie więcej niż 6-ciu osób. NIE ŁĄCZYMY OBCYCH SOBIE TURYSTÓW W GRUPY. Należy się ubrać odpowiednio do pory roku, ze szczególnym uwzględnieniem dobrego i wygodnego obuwia trekkingowego. Warto zabrać ze sobą prowiant, termos z ciepłym napojem, sprzęt optyczny, środki przeciwko insektom. Częściowo trasa pokrywa się z trasą do Dębu Jagiełły. Koszt usług przewodnika w j. polskim to 580 zł . W wypadku chęci rezerwacji przewodnika z rozszerzoną wiedzą specjalistyczną (ornitologa, botanika, biologa) koszt to 698 zł/grupa. Dodatkowym kosztem jest bilet wstępu na trasę specjalistyczną w kwocie 55 zł/osoba. W sezonie wiosenno-letnim warto wypożyczyć w biurze PTTK lornetkę! Jest możliwe zrealizowanie tego programu bryczką - wtedy koszt wzrasta o koszt wynajęcia bryczki 4-os. wraz ze specjalnym pozwoleniem czyli o 950 zł.

 

REZERWAT ŚCISŁY BRYCZKĄ

Najkrótsza wycieczka  do najbardziej znanego w świecie fragmentu Rezerwatu Ścisłego  (Rezerwat Biosfery i Światowego Dziedzictwa UNESCO). Podczas przejażdżki koncentrujemy się na przyrodzie. Pierwszy możliwy moment startu to wschód słońca. Wycieczka trwa około 3 godziny. Jest to wyjazd dla prywatnych grup max.6-osobowych. Uwaga: nie łączymy obcych sobie turystów w grupy. Koszt przewodnika  to 300 zł.  Dodatkowy koszt bryczki maks. 4-osobowej wraz z pozwoleniem na wjazd na ten teren to 490 zł, bryczki maks. 6-osobowej 590 zł. Wstęp od osoby: ulg. 7,00 zł i norm. 11,00 zł.  Uwaga: bryczka nie dojedzie w każde miejsce trasy zatem  w kilku miejscach trzeba będzie z niej zsiąść - trasa i dystans do przejścia jest ustalany każdorazowo przez przewodnika z uczestnikami.

 

 

WYPRAWY NA OBSERWACJE PTAKÓW

Dzięciołek

                                                                                                                              Dzięciołek

 

Dzięcioł średni
Dzięcioł średni

 

Dzięcioł trójpalczasty
Dzięcioł trójpalczasty

 

ORNITOLOGICZNY PORANEK W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ "PTAKI O ŚWICIE I"

Wycieczka dla osób zainteresowanych obserwacją latających mieszkańców Puszczy Białowieskiej. Możemy tu zobaczyć różne gatunki dzięciołów, muchołówek i inne ciekawe gatunki. Wyprawa ma miejsce w ogólnodostępnej części Puszczy Białowieskiej, gdzie możemy się poruszać nie tylko po wyznaczonych szlakach i tam gdzie także możemy korzystać z samochodu. Nie wchodzimy do Rezerwatu Ścisłego w Białowieskim Parku Narodowym. Wycieczka trwa około 5 godzin, do przejścia jest od kilku do kilkunastu kilometrów. Początek wyprawy o wschodzie słońca. Wycieczka przewidziana jest w kameralnych prywatnych zamkniętych grupach, maksymalnie  8-mio osobowych. Uwaga: nie łączymy obcych sobie turystów w grupy. Trzeba posiadać własny samochód z wolnym miejscem dla przewodnika. Dobre buty i wygodne ubranie trekkingowe, kurtki przeciwdeszczowe i prowiant będą przydatne. Obowiązkowo każdy z uczestników musi posiadać ze sobą lornetkę. Każdorazowo miejsce wyjścia i spotkania z przewodnikiem jest ustalane z uczestnikami. Koszt przewodnika to 598 zł/grupa ( nie mniej niz 99 zł/os.).  Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika z autem (dodatkowy koszt dla max. 3-ch osób to 400 zł , dla 4-ch osób to 500 zł a dla max. 6 osób to 850 zł). Można sprzęt optyczny wypożyczyć w biurze PTTK - koszt wypożyczenia lornetki to 22 zł/sztuka.

 

ORNITOLOGICZNY PORANEK W REZERWACIE ŚCISŁYM „PTAKI O ŚWICIE II”

Wycieczka piesza ze specjalistą ornitologiem do niedostępnego bez opieki licencjonowanego przewodnika Rezerwatu Ścisłego Białowieskiego Parku Narodowego (Rezerwat Biosfery i Światowego Dziedzictwa UNESCO). Mamy duże szanse na spotkanie z szeregiem rzadkich gatunków ptaków, zwłaszcza w sezonie wiosennym Podczas wycieczki przewodnik opowie także o innych aspektach związanych z tym obszarem Parku Narodowego. Wyjścia codziennie o wschodzie słońca. Wycieczka trwa 4 godziny, do przejścia jest 7,5 km. Grupy max.8-osobowe ! Obowiązkowo każdy z uczestników musi posiadać ze sobą lornetkę własną lub wypożyczoną. Cena 498 zł/grupa ale nie mniej niz 83 zł/osoba. Koszt dodatkowy to  wstęp do Rezerwatu Ścisłego: ulgowy 7,00 zł, normalny 11,00 zł . Koszt wypożyczenia lornetek  to 18 zł/osoba.

 

 

COŚ Z ZUPEŁNIE INNEJ BECZKI

 

"BIAŁOWIEŻA W PIGUŁCE" - SPACERKIEM PO PUSZCZAŃSKIEJ STOLICY

Spacer uliczkami i zaułkami Białowieży. Podczas wędrówki koncentrujemy się na mijanych miejscach, historii Białowieży, mozaice kulturowej i religijnej , ciekawostkach nie tylko historycznych. Przejście trasy 3 km łącznie z przystankami przy najciekawszych miejscach zajmuje około 3 godziny. Koszt to 300 zł do podziału na wszystkich uczestników - łączymy w grupy niezależnych turystów - max.10 osób. Wyjście z biura PTTK .W wypadku zamówienia tej wycieczki indywidualnie miejsce startu do ustalenia.

 

Białowieskie Olsy

Białowieskie Olsy

 

PUSZCZA NIEZNANA ROWEREM  : "ŚLADAMI PROFESOR SIMONY KOSSAK"

Wycieczka rowerowa dla osób, które chcą zobaczyć piękne zakątki Puszczy Białowieskiej, a także dowiedzieć się interesujących informacji na temat jej flory, fauny i historii. Poruszamy się w zagospodarowanej części Puszczy Białowieskiej. Nie wchodzimy do Rezerwatu Ścisłego w Białowieskim Parku Narodowym. Wycieczka trwa 4 godziny, do przejechania jest ok. 18 km. Trasy o średnim poziomie trudności. Warunek uczestnictwa: chęci i umiejętność poruszania się na rowerze. Należy posiadać rower własny lub wypożyczony (dobre wypożyczalnie mieszczą się niedaleko naszego biura). Wyjazdy w grupach max.10-osobowych (łączymy w grupy niezależnych turystów). Wygodne ubranie, kurtki przeciwdeszczowe i prowiant z napojami oraz środki od insektów będą pomocne. Cena 300 zł do podziału na wszystkich uczestników.

 

Granica Państwa
Granica Państwa przed 2 wrzesnia 2021

 

BIAŁORUSKA CZĘŚĆ PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ: WYCIECZKA INDYWIDUALNA PIESZO-AUTOKAROWA ALBO ROWEROWA - nieaktualna w chwili obecnej !

Około 9-cio godzinna wyprawa rowerowa lub pieszo-autokarowa. Obowiązkowo należy mieć ze sobą paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty wycieczki. Wszystkich formalności należy dokonać w naszym biurze najpóźniej do godziny 14.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.


Wersja pieszo-autokarowa : dla mniej aktywnych lub dla rodzin z  małymi dziećmi czy osób starszych.
Do granicy można podjechać własnym samochodem i tam go na leśnym parking zostawić. Po pieszym przejściu granicy po stronie białoruskiej na gości czeka autokar, który zawiezie Państwa do turystycznego centrum gdzie w programie jest zwiedzanie wolier ze zwierzętami i muzeum przyrodniczego . Jest czas wolny na posiłek na spacer po drobne zakupy do wsi Kamieniuki. Wieczorem autobus odwozi gości z powrotem na granicę. W tym wypadku koszt to 139 zł/os. a w programie jest transport od/do granicy do Kamieniuk, zwiedzanie  wolier ze zwierzętami i muzeum przyrodniczego , spacer na drobne zakupy do wsi i obowiązkowo talon na posiłek w restauracji. Dla osób bardziej zainteresowanych przyrodą podpowiemy jakie inne miejsca są warte odwiedzenia.


Wersja rowerowa : Łącznie trasa rowerowa liczy około 53 km . Podczas wycieczki przewidziane jest zwiedzanie Muzeum Tradycji Ludowych z poczęstunkiem miejscową nalewką i siedziby Białoruskiego Dziadka Mroza - po krótkiej rozmowie Dziadek zaprosi na spacer po swojej rezydencji a w Skarbnicy goście otrzymują podarunek .Także jest czas za drobne zakupy i zwiedzanie wsi Kamieniuki. Koszt usług 143,5 zł/osoba (koszt uzyskania przepustki , pozwolenia na wjazd na teren parku , obowiązkowego ubezpieczenia turystycznego oraz wymienionych wyżej wstępów). Trasa w całości biegnie bezpiecznymi drogami asfaltowymi o znikomym ruchu pojazdów- nie ma dużych wzniesień. Można także zwiedzić dodatkowo muzeum przyrodnicze i woliery ze zwierzętami czy osadę prasłowiańską - płatne na miejscu dodatkowo 13 rubli czyli około 26 zł za te trzy obiekty-bez problemu można dokonywać opłat kartami płatniczymi. Trasę można naturalnie skrócić rezygnując ze zwiedzania niektórych miejsc -  w biurze mamy dokładne mapy części białoruskiej i poradzimy jak sobie zaplanować przejazd .
W wypadku chęci  rezerwacji przewodnika/pilota koszt jego usług to 670 zł.

 

 

Żubr samotnik

Żubr w środku lata

Żubr samotnik

Żubr wczesną wiosną

 

Bobry nad Narewką - wieczorem
Bobry nad Narewką - wieczorem

 

PRZEJAŻDŻKI BRYCZKAMI

Koszt wynajęcia bryczki 4-osobowej na trasę  do Szlaku Dębów i Rezerwatu Pokazowego Żubrów do 4-ch godzin to 550 zł

Koszt wynajęcia bryczki 4-os.na 3-godzinną przejażdżkę po ogólnodostępnej części Puszczy Białowieskiej to 450 zł.

Posiadamy bryczki i wozy konne różnej wielkości.

 

WYPOŻYCZANIE SPRZĘTU OPTYCZNEGO

PRZY WYJŚCIACH SPECJALISTYCZNYCH  POLECAMY NASZĄ WYPOŻYCZALNIĘ PROFESJONALNEGO SPRZĘTU OPTYCZNEGO . DLA TURYSTÓW WYCHODZACYCH Z NASZYMI PRZEWODNIKAMI WYNAJMUJEMY : LORNETKI 12X50 I LUNETY  15-45X65 ZE STATYWAMI.

Nie pobieramy kaucji za wypożyczane przedmioty a dysponentem sprzętu jest przewodnik , który po zakończeniu wycieczki odwozi sprzęt do biura PTTK . W wypadku uszkodzenia sprzętu z winy uczestnika jest on zobowiązany do pokrycia kosztów jego naprawy lub w wypadku niemożności jej dokonania pokrycia kosztu zakupu takiego samego sprzętu u oficjalnego dystrybutora .

 

 

REZERWACJE

W WYPADKU CHĘCI REZERWACJI NALEŻY SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ  ZA POMOCĄ:

1. e-maila : pttk@interia.com

2. telefonicznie : (85) 6812295 , +48 692 95 99 95

3. formularza kontaktowego  :  http://pttk.bialowieza.pl/contact/default/contactForm/lang/pl_PL

 

W TREŚCI WIADOMOŚCI Z ZAMÓWIENIEM PROSIMY UWZGLĘDNIĆ:

• którą wycieczką lub wycieczkami są Państwo zainteresowani,
• w jakim terminie chcą Państwo zrealizować wycieczkę,
• ile osób liczy Państwa grupa,
• w jakim języku/językach Państwo mówią,
• czy będą Państwo mieli samochód (własny lub wypożyczony) z wolnym miejscem dla przewodnika (podczas niektórych wycieczek samochód jest wymagany),
• czy będą Państwo mieli własne lornetki i w jakiej ilości (podczas niektórych wycieczek lornetki są obowiązkowe),
• gdzie będą Państwo zakwaterowani w Białowieży (w niektórych przypadkach wygodniej jest wystartować z miejsca Państwa noclegu),
• numer telefonu kontaktowego,
• w przypadku rezerwacji wycieczki na Białoruś prosimy o przesłanie nam skanów paszportów (strona z fotografią i danymi) - dane te zostaną przekazane stronie białoruskiej w celu wykonania przepustek
.

 

ZASADY PRZYJMOWANIA REZERWACJI :

Po otrzymaniu tych informacji sprawdzimy dostępność i potwierdzimy Państwu rezerwację, a także prześlemy informacje dotyczące całkowitego kosztu usług oraz informacje dotyczące wpłaty zadatku w wysokości ok. 40% całkowitego kosztu usług.

Zadatek można wpłacić przelewem bankowym ( przy krótkich terminach do rozpoczęcia imprezy można dokonać ekspresowego przelewu bankowego w systemie ELIXIR ), za pomocą firmy oferującej międzynarodowe i krajowe transfery pieniężne (np. Western Union, TransferWise itp.) lub dokonując opłaty kartą płatniczą (należy podać nam numer karty, jej datę ważności i numer CVV; dane te można podać poprzez email lub telefonicznie; dla bezpieczeństwa transakcji można także podać część danych telefonicznie, a część poprzez email; dane karty są usuwane natychmiast po dokonaniu transakcji).Przyjmujemy opłaty także poprzez system BLIK - wymagany jest w tym przypadku kontakt telefoniczny. Nie akceptujemy kart American Express !

Reszta kwoty za usługi turystyczne jest do dopłaty w naszym biurze gotówką lub kartą dzień przed wycieczką.

W przypadku krótkiego terminu rezerwacji (do 7 dni przed planowaną wycieczką) poprosimy o opłatę całości kosztów usług turystycznych albo szybkim przelewem w systemie ELIXIR  albo kartą płatniczą (należy podać nam numer karty, jej datę ważności i numer CVV; dane te można podać poprzez email lub rozmowę telefoniczną; dla bezpieczeństwa transakcji można także podać część danych telefonicznie, a część poprzez email; dane karty są usuwane natychmiast po dokonaniu transakcji).Można również dokonać opłaty systemem BLIK - wymagany jest w tym przypadku kontakt telefoniczny w dniu dokonywania rezerwacji. Nie akceptujemy kart American Express !

Prosimy o opłaty dopiero po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji. W przypadku przelewu bankowego w tytule należy wpisać imię i nazwisko zamawiającego oraz datę wycieczki.

O wpłynięciu opłaty na nasze konto poinformujemy poprzez email i wtedy podamy wszystkie inne uwagi , kontakt do przewodnika itp...

Pełna nazwa naszej organizacji i adres:
PTTK Oddział im J.J.Karpińskiego w Białowieży
ul. Kolejowa 17
17-230 Białowieża

Nasz bank i numer konta:
PEKAO SA
Nr : 87 1240 5279 1111 0000 5723 4221

Przy dokonywaniu przelewu z zagranicy proszę skorzystać z poniższych danych:
IBAN : PL 87 1240 5279 1111 0000 5723 4221
SWIFT : PKOPPLPW

Gwarancja turystyczna WIENER S.A. - proszę wpisać na poniższej stronie nr podmiotu 1826
https://ewidencja.ufg.pl/webcenter/portal/ewidencja/ksiegi

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH PROPOZYCJI AKTYWNEGO ODPOCZYNKU . WYBIERAJĄC WĘDROWANIE Z PTTK WSPIERASZ TOWARZYSTWO UTRZYMUJĄCE I WYTYCZAJĄCE DLA CIEBIE SZLAKI TURYSTYCZNE . DZIĘKUJEMY ZA POMOC JAKIEJ NAM UDZIELISZ POZNAJĄC PUSZCZĘ Z NASZYMI PRZEWODNIKAMI !

MIŁO ZAPRASZAMY DO ŻUBROWEJ PUSZCZY