Język:
PTTK Białowieża

Kontakt:

tel. 0-85-68-12-295
tel./ fax. 0-85-68-12-624
e-mail : pttk@pttk.bialowieza.pl

Wycieczki szkolne

Zapraszamy do lektury naszych kompleksowych propozycji wycieczek szkolnych. Poniżej zamieściliśmy cztery typowe programy prezentujące atrakcje znajdujące się w Białowieży i w jej bezpośredniej bliskości.

 

Uwagi dotyczące wszystkich naszych propozycji :

 • Dodając lub rezygnując z niektórych pozycji można w pewnym zakresie kształtować cenę. Należy jedynie pamiętać, że zwiedzając w grupach zorganizowanych obiekty Białowieskiego Parku Narodowego należy wcześniej zamówić usługi przewodników . Do muzeum z jednym przewodnikiem może wejść maksymalnie 25 osób z opiekunami , do Rezerwatu Ścisłego-trasa do Dębu Jagiełły na jednego przewodnika może maksymalnie przypadać 12 osób , natomiast do Rezerwatu Żubrów , na Szlak Dębów Królewskich czy do miejsca Mocy z jednym przewodnikiem wchodzi maks. 50 osob .Przy grupach powyżej tej ilości osób potrzebujemy kolejnego przewodnika aby zapewnić grupie komfort zwiedzania  . Bilety parkingowe i wstępu do zwiedzanych obiektów zakupujecie Państwo bez naszego pośrednictwa i marży bezpośrednio w kasach zwiedzanych obiektów . Oczywiście możemy także w Waszym imieniu zamówić i opłacić bilety wstępu czy konieczne parkingi ale w tym wypadku cena tych usług wzrośnie o podatek i naszą marżę .

 • Z racji konieczności rezerwowania na określone godziny wstępów do muzeum , kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może się zmienić ale nie powoduje to zmiany czasu trwania wycieczki w Białowieży czy zwiększenia kosztów .

 • Oczywiście wszystkie konieczne wstępy rezerwujemy .

 • Można wybrać dowolne punkty z programów zamieszczonych poniżej a my stworzymy propozycje specjalnie dla Państwa grupy

 • W program możemy wpleść przejazdy kolejka wąskotorową, traktorową czy wozami konnymi lub aktywne wycieczki rowerowe czy kajakowe

 • Programy pobytowe tzw. Zielonych Szkół wysyłamy na zamówienie - prosimy wtedy o podstawowe informacje na temat czasu trwania, wielkości grupy , rodzaju wyżywienia itd...

 • Przewodników dobieramy każdorazowo do specyfiki i wieku grupy.


 

Ważna informacja dla rodziców i nauczycieli organizujących wycieczki szkolne :


 

Zamawiając wycieczkę w naszym biurze macie Państwo pewność , że zostaniecie profesjonalnie obsłużeni przez przewodników mających odpowiednie do tego kwalifikacje , potwierdzone wieloletnią praktyką oraz egzaminami państwowymi a biuro ma wszystkie potrzebne licencje i koncesje na prowadzenie działalności turystycznej .W wypadkach losowych nie zostaniecie pozostawieni bez pomocy z naszej strony. Zawsze staramy się aby każda z grup szkolnych otrzymała zestaw materiałów pomocnych nauczycielom w prowadzeniu zajęć "powycieczkowych" i zapewniamy drobne upominki najbardziej wyróżniającym się uczestnikom wycieczki.

 

Jesteśmy oficjalnym organizatorem turystyki zatem posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia ( w szczególności wpisani jesteśmy przez Marszałka Województwa Podlaskiego do Rejestru Centralnej Organizacji Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem rejestrowym 1826-20) , ważną gwarancje ubezpieczeniową wydaną przez firmę AXA -ubezpieczenie od działalności turystycznej - oficjalny wypis znajduje sie tu : https://turystyka.gov.pl/_p_81_s_97240.html

 

Mamy oficjalną siedzibę dostępną każdego dnia ( pracujemy 365 dni w roku - także w święta ) - służymy pomocą pod numerami telefonów stacjonarnymi i komórkowymi oraz e-mailowo .

 

Wystawiamy oczywiście paragony fiskalne oraz faktury Vat .

 

Ważna informacja dla organizatorów wycieczek i wyjazdów dotowanych :

 

 • Kompleksowo obsługujemy imprezy organizowane z programów pomocowych i opłacane z funduszy pomocowych oraz wystawiamy faktury vat honorowane przez instytucje kontrolujące rozliczenie takich wyjazdów .

 • W wypadku oficjalnych zamówień z instytucji rządowych czy samorządowych jest możliwe wystawienie faktury przelewowej płatnej po wykonaniu zlecenia . W takim przypadku prosimy o przygotowanie oficjalnego zamówienia z podpisami osób decyzyjnych z przyrzeczeniem zapłaty w ustalonym terminie, danymi firmy zlecającej i ustalonym programem.

 

 

Dla usprawnienia obsługi grup podczas zamówienia prosimy o podanie e-mailowo informacji o :

 

 • spodziewanej godzinie przyjazdu do Białowieży

 • prawdopodobnej wielkości grupy ( ilość uczestników, ilość opiekunów oraz kierowców )

 • wieku uczestników

 • danych do wystawienia faktury vat. z nipem instytucji oraz ewentualną informacją o rodzaju dokumentu fiskalnego

 • innych ważnych dla obsługi grupy informacji jak ( niepełnosprawni w grupie, wegetarianie , .... )

 

Pomoże to nam dobrać przewodników i odpowiednio zaplanować program do każdej z grup , łącznie z realnymi czasami trwania poszczególnych punktów programu .

 

Po otrzymaniu od Państwa zapytania prześlemy ewentualną korektę programu wraz z poprawionym kosztorysem i po obustronnym zaakceptowaniu podamy dane do wpłaty zadatku . Po jego uregulowaniu w terminie , rezerwacja programu i wszystkich wymienionych w nim usług jest gwarantowana . Dopłata następuje w naszym biurze w dniu imprezy kartą lub gotówką i wtedy jest wystawiany na całość wpłaty paragon albo faktura Vat . Oczywiście w wypadku potrzeby wystawiamy faktury Pro-forma.


 


Droga do Rezerwatu Ścisłego obecnie
Droga do Rezerwatu Ścisłego obecnie
Droga do Rezerwatu Ścisłego przed laty
Droga do Rezerwatu Ścisłego przed laty

 

„BIAŁOWIEŻA Z ŻUBREM”

Najpopularniejsza wycieczka dla grup szkolnych korzystających z autokaru – polecany szczególnie grupom uczniów z młodszych klas szkoły podstawowej(program turystyczno-edukacyjny).

Program:

 • 10.00 – przyjazd do Białowieży i spotkanie z przewodnikiem , który będzie z grupą do końca programu turystycznego
 • 10.00 – 10.30 - zwiedzanie Parku Pałacowego
 • 10.30 – 12.00 - zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego Białowieskiego Parku Narodowego
 • 12.00 – 12.30 - przejazd autokarem na zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów
 • 12.30 – 14.30 - zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów oraz zakupy pamiątek
 • 14.30 – 14.45 - przejazd autokarem na Szlak Dębów Królewskich
 • 14.45 – 15.30 - zwiedzanie Szlaku Dębów Królewskich
 • 15.30 – 15.45 - przejazd autokarem na poczęstunek w lesie przy ognisku albo obiad w Białowieży ( do wyboru )
 • 15.45 – 16.45 - pieczenie kiełbasek przy ognisku albo obiad w Białowieży ( do wyboru , podczas ogniska autokar odwozi przewodnika do Białowieży )
 • około 17.00 - zakończenie programu i wyjazd

Kosztorys: ( usługi płatne dla PTTK Białowieża )

1. usługa jednego przewodnika w języku polskim w godzinach 10.00-16.00 = 6 godzin x 53 zł = 318 zł/grupa

2. dodatkowy przewodnik na zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego ( na jednego przewodnika w muzeum może przypadać co najwyżej 25 uczestników wycieczki – wymóg BPN = 86 zł

3. organizacja szkolnego ogniska w lesie do 1 godziny i przygotowanie patyków ( opcja do wyboru ):

 • 250 zł/grupa - dla grup korzystających z usług przewodnickich i wyżywienia - toalety typu toy-toy/sławojka,

4. wyżywienie ogniskowe w składzie : markowe kiełbaski ogniskowe 160g/osoba pokrojone na kawałki różnej wielkości , ketchup , musztarda, pieczywo mieszane , napoje gazowane oraz niegazowane 0,33 l/osoba , naczynia jednorazowe, serwetki, worki na śmieci - do pobrania podczas przejazdu i wyserwowania przez opiekunów grupy = 15 zl/osoba

5. zamiennie z ogniskiem obiad w składzie : zupa, danie główne z surówką ,kompot = od 25 zł/osoba . Gorące obiady z obsługą w lesie -cena uzależniona od wybranego menu i miejsca

6. co 21-wsza osoba ma wyżywienie gratis !

Dodatkowe opłaty i bilety wstępów z jakimi należy się liczyć przy realizacji powyższego programu ( płatne przez opiekunów grupy w zwiedzanych miejscach):

- bilety wstępu do Muzeum Przyrodniczego = ulgowy 9 zł/osoba , normalny 13 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez kuratorium oświaty oraz dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- bilety wstępu do Rezerwatu Pokazowego = ulgowy 5 zł/osoba , normalny 10 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- bilety wstępu Szlak Dębów Królewskich = ulgowy 4 zł/osoba , normalny 7 zł/osoba

- parking dla autokaru w Białowieży = 25 zł/grupa

 


Dąb Króla Jagiełły w Rezerwacie Ścisłym
Żubr w Parku Pałacowym

 


„BIAŁOWIEŻA Z NAJCENNIEJSZYM REZERWATEM EUROPY”

Wycieczka dla grup szkolnych korzystających z autokaru – polecany szczególnie grupom uczniów od V klasy szkoły podstawowej(program edukacyjny).

Program:

09.00 - przyjazd do Białowieży i spotkanie z przewodnikiem , który będzie z grupą do końca programu turystycznego

09.00 – 09.45 - zwiedzanie cerkwi pod wezwaniem Św. Mikołaja Cudotwórcy oraz Parku Pałacowego

09.45 – 11.30 - zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego Białowieskiego Parku Narodowego

11.30 – 14.30 - wędrówka po najcenniejszej przyrodniczo części Białowieskiego Parku Narodowego ( do przejścia jest pomiędzy 4,5 km a 6 km - do ustalenia na miejscu z opiekunami)

14.30 – 14.45 - przejazd autokarem na miejsce ogniskowe albo na obiad w Białowieży ( do wyboru )

14.45 – 15.45 - pieczenie kiełbasek przy ognisku albo obiad w Białowieży ( do wyboru )

15.45 – 16.00 - przejazd autokarem na zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów

16.00 – 17.30 - zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów oraz zakupy pamiątek

17.30 - zakończenie programu i wyjazd ( po zwiedzaniu autokar odwozi przewodnika do Białowieży )

 

Kosztorys:

1. usługa jednego przewodnika w języku polskim w godzinach 09.00-17.30 = 8,5 godziny x 53 zł = 450 zł/grupa

2. dodatkowy przewodnik na zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego = 86 zł ( Uwaga : na jednego przewodnika w muzeum może przypadać co najwyżej 25 uczestników wycieczki – wymóg Białowieskiego Parku Narodowego) 

3. dodatkowy przewodnik do Rezerwatu Ścisłego = 159 zł ( Uwaga : Na jednego przewodnika w Rezerwacie Ścisłym może przypadać co najwyżej 12 uczestników wycieczki , łącznie z opiekunami – wymóg Białowieskiego Parku Narodowego) 

4. organizacja szkolnego ogniska w lesie do 1 godziny i przygotowanie patyków ( opcja do wyboru ):

 • 250 zł/grupa - dla grup korzystających z usług przewodnickich i wyżywienia - toalety typu toy-toy/sławojka,

5. wyżywienie ogniskowe w składzie : markowe kiełbaski ogniskowe 160g/osoba pokrojone na kawałki różnej wielkości , ketchup , musztarda, pieczywo mieszane , napoje gazowane /niegazowane 0,33 l/osoba , naczynia jednorazowe, serwetki, worki na śmieci - do pobrania podczas przejazdu i wyserwowania przez opiekunów grupy = 15 zl/osoba

6. zamiennie z ogniskiem obiad w składzie : zupa, danie główne z surówką ,kompot = od 25 zł/osoba . Gorące obiady z obsługą w lesie -cena uzależniona od wybranego menu i miejsca

7. co 21-wsza osoba ma wyżywienie gratis !

8. opłata za udostępnienie cerkwi do zwiedzania 120 zł/grupa

 

Dodatkowe opłaty i bilety wstępów z jakimi należy się liczyć przy realizacji powyższego programu ( płatne przez opiekunów grupy w zwiedzanych miejscach):

- bilety wstępu do Muzeum Przyrodniczego = ulgowy 9 zł/osoba , normalny 13 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez  dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- bilety wstępu do Rezerwatu Pokazowego = ulgowy 5 zł/osoba , normalny 10 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez  dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- bilety wstępu do Rezerwatu Ścisłego = ulgowy 3 zł/osoba , normalny 6 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- parking dla autokaru w Białowieży = 25 zł/grupa

 


Dąb Króla Jagiełły w Rezerwacie Ścisłym
Brama wejściowa do Rezerwatu Ścisłego

 


Dąb Króla Jagiełły w Rezerwacie Ścisłym
Dąb Króla Jagiełły w Rezerwacie Ścisłym

 


„BIAŁOWIEŻA I KRESOWE OBYCZAJE”

Wycieczka dla grup szkolnych korzystających z autokaru -program nie jest męczący także dla młodszych dzieci (program przyrodniczo-kulturowy).

Program:

10.00 - przyjazd do Białowieży i spotkanie z przewodnikiem , który będzie z grupą do końca programu turystycznego

10.00 – 12.00 - zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego Białowieskiego Parku Narodowego oraz Parku Pałacowego

12.00 – 12.30 - przejazd własnym autokarem na zwiedzanie skansenu

12.30 – 13.30 - zwiedzanie skansenu

13.30 – 14.30 - ognisko z pieczeniem kiełbasek lub obiad (do wyboru)

14.30 – 14.45 - przejazd własnym autokarem na zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów

14.45 – 16.30 - zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów oraz zakupy pamiątek

17.00 - zakończenie programu i wyjazd (po zwiedzaniu autokar odwozi przewodnika do Białowieży)

 

Kosztorys:

1. usługa jednego przewodnika w języku polskim w godzinach 10.00-17.00 = 7 godzin x 53 zł = 371 zł/grupa

2. dodatkowy przewodnik na zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego ( na jednego przewodnika w muzeum może przypadać co najwyżej 25 uczestników wycieczki – wymóg Białowieskiego Parku Narodowego)=86 zł/grupa

3. zwiedzanie skansenu z miejscowym przewodnikiem = 10 zł/osoba

4. organizacja szkolnego ogniska w lesie do 1 godziny i przygotowanie patyków ( opcja do wyboru ):

 • 250 zł/grupa - dla grup korzystających z usług przewodnickich  - toalety typu toy-toy/sławojka,

5. wyżywienie ogniskowe w składzie : markowe kiełbaski ogniskowe 160g/osoba pokrojone na kawałki różnej wielkości , ketchup , musztarda, pieczywo mieszane , napoje gazowane /niegazowane 0,33 l/osoba , naczynia jednorazowe, serwetki, worki na śmieci - do pobrania podczas przejazdu i wyserwowania przez opiekunów grupy = 15 zl/osoba

6. zamiennie z ogniskiem obiad w składzie : zupa, danie główne z surówką ,kompot = od 25 zł/osoba . Gorące obiady z obsługą w lesie -cena uzależniona od wybranego menu i miejsca

7. co 21-wsza osoba ma wyżywienie gratis !

 

Dodatkowe opłaty i bilety wstępów z jakimi należy się liczyć przy realizacji powyższego programu ( płatne przez opiekunów grupy w zwiedzanych miejscach):

- bilety wstępu do Muzeum Przyrodniczego = ulgowy 9 zł/osoba , normalny 13 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez  dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- bilety wstępu do Rezerwatu Pokazowego = ulgowy 5 zł/osoba , normalny 10 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez  dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- parking dla autokaru w Białowieży = 25 zł/grupa

 


Kresowa Zagroda
Kresowa Zagroda

 

„BIAŁOWIEŻA I KRAJOBRAZY PUSZCZY”

Program pieszo-autokarowy , dla grup szkolnych aktywnych.

Program:

 • 09.00 - przyjazd do Białowieży i spotkanie z przewodnikiem , który będzie z grupą do końca programu turystycznego
 • 09.15 – 11.00 - zwiedzanie muzeum przyrodniczego Białowieskiego Parku Narodowego
 • 11.00 – 11.15 - podziwianie z autokaru panoramy Białowieży
 • 11.15 – 13.15 - wędrówka pod opieką przewodnika do granicy Polski. Dalej wędrówka ścieżką edukacyjną , która ukazuje różne zbiorowiska leśne, zmieniające się w miarę obniżania się terenu - można tu też poznać zjawiska towarzyszące działalności człowieka w środowisku.
 • 13.15 – 13.30 - przejazd autokarem na miejsce ogniskowe lub na obiad w Białowieży ( do wyboru )
 • 13.30 – 14.30 - ognisko w lesie i pieczenie kiełbasek albo obiad w Białowieży (do wyboru )
 • 14.30 – 14.35 - przejazd autokarem na Szlak Dębów Królewskich
 • 14.35 - 15.00 - zwiedzanie Szlaku Dębów Królewskich
 • 15.00 – 15.15 - przejazd autokarem na zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów
 • 15.15 – 16.45 - zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów oraz zakupy pamiątek
 • 17.00 - zakończenie programu i wyjazd z Białowieży

Kosztorys: ( usługi płatne dla PTTK Białowieża )

1. usługa jednego przewodnika w języku polskim w godzinach 9.00-17.00 = 8 godzin x 53 zł = 424 zł/grupa

2. dodatkowy przewodnik na zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego ( na jednego przewodnika w muzeum może przypadać co najwyżej 25 uczestników wycieczki – wymóg BPN ) =86 zł

3. organizacja szkolnego ogniska w lesie do 1 godziny i przygotowanie patyków ( opcja do wyboru ):

 • 250 zł/grupa - dla grup korzystających z usług przewodnickich i wyżywienia - toalety typu toy-toy/sławojka,

4. wyżywienie ogniskowe w składzie : markowe kiełbaski ogniskowe 160g/osoba pokrojone na kawałki różnej wielkości, ketchup, musztarda, pieczywo mieszane, napoje gazowane oraz niegazowane 0,33 l/osoba, naczynia jednorazowe, serwetki, worki na śmieci - do pobrania podczas przejazdu i wyserwowania przez opiekunów grupy = 15 zł/osoba

5. zamiennie z ogniskiem obiad w składzie : zupa, danie główne z surówką ,kompot = od 25 zł/osoba . Gorące obiady z obsługą w lesie -cena uzależniona od wybranego menu i miejsca

6. co 21-wsza osoba ma wyżywienie gratis !

Dodatkowe opłaty i bilety wstępów z jakimi należy się liczyć przy realizacji powyższego programu ( płatne przez opiekunów grupy w zwiedzanych miejscach):

- bilety wstępu do Muzeum Przyrodniczego = ulgowy 9 zł/osoba , normalny 13 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- bilety wstępu do Rezerwatu Pokazowego = ulgowy 5 zł/osoba , normalny 10 zł/osoba ( Uwaga : gdy kierownik grupy będzie miał zatwierdzoną przez dyrektora placówki listę imienną uczestników i opiekunów to wtedy opiekunowie nie płacą wejściówek . Rodzice pełniący funkcje opiekunów w ramach  tzw. "pomocy rodzicielskiej" będą zobowiązani do wniesienia opłat za wejścia )

- bilety wstępu Szlak Dębów Królewskich = ulgowy 4 zł/osoba , normalny 7 zł/osoba

- parking dla autokaru w Białowieży = 25 zł/grupa

 


Granica
Granica

 

„BIAŁOWIEŻA I DZIADEK MRÓZ”

Program jednodniowej wycieczki:

Godz.  7.30 – Spotkanie  z grupa na przejściu granicznym Grudki – Piererow w Puszczy Białowieskiej. Odprawa paszportowo-celna, przejście pieszo granicy polsko-białoruskiej. Spotkanie z białoruskim przewodnikiem. Wycieczka białoruskim autokarem po Puszczy Białowieskiej.
 Czas wycieczki – ok. 8 godzin

W programie zwiedzania:
• Jezioro Ladzkie – krótki postój
• Woliery ze zwierzętami
• Muzeum Przyrodniczo-Leśne
• Sosna „Olbrzymia”
• siedziba „Białoruskiego Dziadka Mroza” – zwiedzanie, możliwość zakupu pamiątek
• Carski trakt” ( wykonana w okresie rządów cara Rosji Aleksandra III droga Prużany – Białowieża. Droga obecnie jest oznakowana carskimi herbami )
• w trakcie zwiedzania czas wolny na zakupy


Ok. godz.  17.00 - powrót na przejście graniczne Piererow - Grudki, przekroczenie granicy i zakończenie wycieczki.

Cena: 159,00 PLN/os przy minimum 30 osobach

Świadczenia zawarte w cenie:
• opieka przedstawiciela biura z jęz. rosyjskim,
• usługi przewodnickie na Białorusi,
• transport autokarem/mikrobusem na Białorusi,
• ubezpieczenie NNW i KL,
• bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ( woliery ze zwierzętami, Muzeum przyrodnicze, siedziba Dziadka Mroza)
• organizacja specjalnych bezwizowych przepustek

 UWAGA : warunkiem koniecznym jest posiadanie ważnego co najmniej 6 miesiący od daty spodziewanego wyjazdu z terenu Białorusi paszportu i zgody rodziców .


Mostek z carskim orłem w białoruskiej części Puszczy Białowieskiej
Mostek z carskim orłem w białoruskiej części Puszczy Białowieskiej


 

 

MIŁO ZAPRASZAMY
DO ŻUBROWEJ PUSZCZY

Aby skontaktować się z nami skorzystaj z danych z kopertki.

  

PTTK białowieża